TR    EN
 

Güvenilirlik ve Dürüstlük

İş ahlakı ve disiplini ile, örnek davranışlar sergiler. Çalışmalarında ve ilişkilerinde gerçeklerden hareket eder ve gerçekleri olduğu gibi ortaya koyar. Verdiği sözleri tutar ve tüm taahhütlerini yerine getirir. Sözleri ve düşünceleri ile tutarlı davranışlar sergiler.

Müşteri Duyarlılığı

Müşterilerin mevcut ve gelecekteki beklentilerini anlar, istikrarlı davranarak sürekli müşteri mutluluğu yaratır. Müşterilerin ihtiyaçlarını zamanında ve doğru bir şekilde belirler. Kendisine gelen müşteri sorunlarının çözüm sorumluluğunu üstlenir ve tekrarlanmaması için gerekli faaliyetleri başlatır. Müşterinin mevcut ve gelecekteki ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz karşılamak için fark yaratan hizmet/ürünler geliştirerek istenilen kalitede sunar.

Sürekli Gelişim ve Kalite Odaklılık

Yenilikleri takip eder, farklılık yaratacak öneriler geliştirir ve yeni uygulamaların içinde yer alarak gelişimi destekler. Kendisi ve ilgili olduğu süreçler için yüksek kalite ve performans standartları belirler ve ulaşmaya çalışır. Sürekli iyileşme için teknolojik gelişmeleri, eğilimleri, yeni fikirleri ve en iyi uygulamaları araştırır ve işine yansıtır. Gelişime inanarak, çevresindekileri yeni fikirler/yaratıcı uygulamalar geliştirmeleri yönünde cesaretlendirir.

Dinamik Olma

Pozitif enerjisini çevresine yansıtarak, yarattığı heyecan ve şevk ile çalışma ortamını olumlu etkiler ve hedeflerine yönelik hızla sonuç alır. Zor koşullarda bile olumlu yaklaşımı ve başarma azmi ile motivasyonunu yüksek tutar. Alınan kararları hızlı bir şekilde eyleme dönüştürür. Çalışma alanı ile sınırlı kalmaksızın, sürekli sonuca yönelik hareket eder, çevresindekileri güncel işlerin ötesini görmeye ve üretken olmaya teşvik eder.

Özgüvene Sahip Olma

Kendi bilgi, beceri ve yeteneklerine güvenir. Görüş ve düşüncelerini başkalarına aktarma ve savunma cesaretine sahiptir. Başkalarının tereddüt ettiği konularda dahi, üstlendiği görevlerle ve verdiği kararlarla ilgili sorumluluk almaya isteklidir.

HABERLER
14.03.2014
Teknofan Eskişehir OSB de 22500 m² üzerine 2. Fabrika İnşaatını Tamamladı.
14.05.2013
Teknofan Eskişehir OSB de Yeni Fabrika İnşaatını Tamamladı.
31.12.2012
Teknofan Ankara Sodex 2013 Fuarında.
25.10.2011
Teknofan duman tahliye fanları İngiltere’de stress testinden başarıyla geçti.
12.09.2011
Teknofan Müşteri Ağında Bilgilendirme Sistemini Başlattı...
İLETİŞİM
info@teknofan.com
0216 499 14 64

 

Kurumsal
İnsan Kaynakları
Sertifikalar
Ürün Grupları
Seçim Programları
Teknofan Katalog (pdf)
Şubelerimiz
Site Haritası