TR    EN
 

TEKNOFAN, tüm çalışanlarıyla birlikte, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda tüm paydaşları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık sembolü olmayı amaçlar. Bu yüzden, tüm çalışanların asli görevlerinden biri de birey olarak çevrelerindeki diğer çalışanları, art niyetli olmasa bile iyi düşünülmemiş bir hareket veya davranışın kötü sonuçlara yol açmaması için uyarması ve yönlendirmesidir.

TEKNOFAN, çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin tatminini sağlamayı ve evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak büyümeyi amaçlar. Toplum, müşterilerimiz, ortaklarımız, bayilerimiz ve yan sanayimiz dahil olmak üzere tüm paydaşlarımız için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmaya kararlıyız.

 

Ekibimizde Görmek İstediklerimiz

Cesaretli Olmak

Ekipteki herkesi yenilikçi ve maceracı olmaya teşvik etmek ve zor sorulan soruları çekinmeden sorabilmek demek. Ancak yenilik arayışı kıskanç ve yıkıcı bir rekabete dönüşmemeli. Fikirler açıkça konuşulabilmeli, paylaşılabilmeli. Herkesin o fikri benimsemesi, kendinden bir parça bulması, sahiplenmesi ancak böyle mümkündür.

Paylaşmak

Ekibin ortak hedefi olması anlamına gelir, bizce. 'Kaybeden bir takımda, kazanan kimse yoktur.' Paylaşmak, ekipteki herkesin, ekipteki yerini de bilmesini gerektirir.

Hissetmek

Açık ve dürüst bir iletişime izin veren ortam demek bizce hissetmek. İnsanlar bir fikri ( ortaya atan kişiyi değil) açıkça destekleyebilmeli ya da fikre ( kişiye değil ) saldırabilmeli. Ekipte herkes birbirini sevmek zorunda değil, ancak kendimizi diğer arkadaşlarımızla özdeşleştirmeli ve onlara önem vermeliyiz.

İNSAN KAYNAKLARI BAŞVURU FORMU

HABERLER
14.03.2014
Teknofan Eskişehir OSB de 22500 m² üzerine 2. Fabrika İnşaatını Tamamladı.
14.05.2013
Teknofan Eskişehir OSB de Yeni Fabrika İnşaatını Tamamladı.
31.12.2012
Teknofan Ankara Sodex 2013 Fuarında.
25.10.2011
Teknofan duman tahliye fanları İngiltere’de stress testinden başarıyla geçti.
12.09.2011
Teknofan Müşteri Ağında Bilgilendirme Sistemini Başlattı...
İLETİŞİM
info@teknofan.com
0216 499 14 64

 

 

Kurumsal
İnsan Kaynakları
Sertifikalar
Ürün Grupları
Seçim Programları
Teknofan Katalog (pdf)
Şubelerimiz
Site Haritası